• Call Us : 021-55275650 - 09391463723 - 09121463723
  • Email us : rad.profiles.co@gmail.com
  • Working Hours : 09:00-18:00

نبشی ۵ سانت ساده 🇮🇷

  • Home
  • /
  • نبشی ۵ سانت ساده 🇮🇷

نبشی ۵ سانت ساده 🇮🇷

نبشی 5 سانت ساده 🇮🇷

نبشی ۵ سانت ساده 🇮🇷 رنگبندی : طلایی / طوسی / بژ / سفید / کرم / قهوه ایی روشن / ونگه طول شاخه ۳ متر قابلیت ست و همرنگ بودن با قرنیز و سایر ابزارهای دکوراتیو 

نبشی ۵ سانت جهت پوشش زاویه ۹۰ درجه  لبه های تیز ستون ها یا دیوارها در برابر ضربه و صدمه دیدگی کاغذ دیواری رنگ و گچ دیوارها و همچنین زیبا سازی محیط برای لبه کناف نیز قابل استفاده می باشد.

ابزار نبشی ثابت جهت پوشش لبه های برش خورده پانل نصب شده

ابزار نبشی ثابت

نبشی ثابت ابزاری با زاویه ی ۹۰ درجه جهت پوشش لبه های برش خورده پانل نصب شده بر روی دیواره گچ میباشد.

همچنین انعطاف پذیری این محصول ،قابلیت کار بر روی سطوح منحنی را امکان پذیر ساخته است.

دلیل استفاده از این ابزار این است که در زوایای ۹۰ درجه ساختمان که به بیرون میباشد استفاده از ابزار نبشی ثابت پی وی سی بسیار زیبا‌تر و خوش فرم تر میشودو همچنین نصب و استقامت آن بهتر میشود، اما استفاده از آن فقط در همین مورد است برای همین فروش و استفاده آن بسیار بسیار کمتر از نبشی تاشو پی وی سی است. ابزار نبشی ثابت نیز مکملی برای نصب دیوارپوش و کاغذ دیواری میباشد.

در برخی موارد مکانهایی که پرتردد هستند مانند ورودی ها ، راهرو و لابی ها نیز نبشی ثابت پی وی سی کاربرد زیادی دارد که از صدمه دیدن گچ دیوارها در اثر رفت و آمد و حمل اسباب و اثاثیه، جلوگیری میکند. دیوارپوش PS معمولا با نبشی ثابت PS رنگبندی یکسانی دارندکه در برخی موارد بنا به سلیقه مشتری تغییر پذیر است.

جهت مشاهده نمونه های بیشتر بر روی نماد و آیکون کانال تلگرامی و نماد و آیکون اینستاگرام کلیک کنید.


Scan the code
Call - تماس