• Call Us : 021-55275650 - 09391463723 - 09121463723
  • Email us : rad.profiles.co@gmail.com
  • Working Hours : 09:00-18:00

قرنیز مدرن و لوکس ۲۰ سانت 🇮🇷

  • Home
  • /
  • قرنیز مدرن و لوکس ۲۰ سانت 🇮🇷

قرنیز مدرن و لوکس ۲۰ سانت

قرنیز مدرن و لوکس ۲۰ سانت

  جنس :  پلی استایرن PS – PVC             مزایا : ضد آب – گارانتی رنگ و روکش – مقاوم در مقابل حشرات 

  عرض : ۲۰ سانت                               طول شاخه : ۲٫۴۰

    مناسب جهت پارکت لمینت کفپوش سنگ کاشی وسایر متریال های اجرا شده در کف

قرنیز مدرن و لوکس ۲۰ سانت

قرنیز نواری از سنگ یا چوب یا پلاستیک یا بتن و سیمان بوده که در پایین دیوار و در امتداد آن نصب می‌شود. قرنیز عموماً نسبت به دیوار برجسته بوده و مهمترین وظیفه قرنیز محافظت از نازک کاری دیوار در برابر صدمات ناشی از برخورد اسباب و اثاثیه و جلوگیری از نفوذ مستقیم رطوبت و آب از کف به دیوار می‌باشد.

این روزها از قرنیز به دلایل مختلفی در ساختمان ها و خانه ها استفاده می شود. قرنیز می تواند از طریق اتصال کف اتاق با دیوار هارمونی خاصی در فضا ایجاد کند و از نظر از حیث زیبایی شناسی مهم است. همچنین قرنیز با پوشاندن لایه بیرونی دیوارها از آن در برابر صدمات فیزیکی مانند برخورد کمد و یا مبل محافظت کند. مهم تر از آن قرنیز مثل یک مانع از رسیدن آب و رطوبت به دیوار محافظت کرده و درنهایت از پوسیدگی و فرسایش دیوار جلوگیری به عمل می آورد. پس استفاده از قرنیز تیری ست با دو نشان؛ هم زیبایی و هم محافظت از دیوارها را تضمین می کند

قرنیز مدرن و لوکس ۲۰ سانت

مدرن یک واژه گسترده است که در زمینه دکوراسیون معمولا به یک خانه که با خطوط صاف و منظم، پالت رنگی ساده و موادی مانند استیل و شیشه طراحی شده است گفنه می‌شود. در دکوراسیون مدرن حس سادگی در همه المان‌های منزل از جمله قرنیزها مشاهده می‌شود. صاف، صیقلی، مات و شفاف از جمله ویژگی‌هایی هستند که در سبک مدرن شاهد آن هستیم.

دکوراسیون مینیمال چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟
ابتدا به تعریف واژه مینیمال یا مینی مال پرداخته و به سوال مینیمال یعنی چه پاسخ می‌دهیم. کلمه مینیمال واژه‌ای لاتین است. minimal در لغت به معنی حداقل است. اصطلاح مینیمالیست نیز با توجه به محل کاربرد آن به معنی حداقلی و استفاده بردن از حداقل‌ها است. به همین منظور مینیمالیست‌ها به ساده بودن و ساده گرایی شهرت دارند. در هنر نیز مینیمالیسم یک سبک بوده و هنرمند طرح یا اثر خود را با ساده‌ترین و حداقلی‌ترین ویژگی‌ها و جزییات خلق می‌کند.

پس می‌توان گفت ساده گرایی همان مینیمالیسم بوده و در صنعت دکوراسیون نیز به ساده‌تر کردن فضا و محیط و استفاده حداقلی از لوازم در هر بخش سبک مینیمال گفته می‌شود. سبکی که یکی از معروف‌ترین سبک‌های دکوراسیون داخلی به شمار می‌رود.

قرنیزلوکس قرنیز مدرن قرنیز ساده قرنیز سفید رنگ قرنیز پلی استایرن قرنیز فانتزی قرنیز پاشنه دار قرنیز لاکچری 

Scan the code
Call - تماس