• Call Us : 021-55275650 - 09391463723 - 09121463723
  • Email us : rad.profiles.co@gmail.com
  • Working Hours : 09:00-18:00

چسب مخصوص آینه و آینه کاری (سیلیکونی)

  • Home
  • /
  • چسب مخصوص آینه و آینه کاری (سیلیکونی)

چسب مخصوص آینه و آینه کاری (سیلیکونی)

Special glue for mirrors

 

چسب مخصوص آینه و آینه کاری (سیلیکونی)

چسب مخصوص آینه Eminent – امیننت

چسب آینه سوما فیکس -Soma Fix چسب سیلیکونی خواص و کاربردهای منحصر به فردی دارد. کاربرد اصلی چسب سیلیکونی چسباندن قطعات شیشه‌ای و آینه بدون از بین بردن لایه رنگ و جیوه به هم است ولی این چسب، چسبندگی خوبی به کاشی، سرامیک، PVC، آلومینیوم، مس و استیل نیز دارد. چسب سیلیکونی در برابر اشعه uv نیز مقاوم است و خاصیت خود را از دست نمی‌دهد. چسب سیلیکونی «Soma Fix» «سوما فیکس» تحت عنوان مدل (s280) موجود است. این محصول دارای ساختار تمام سیلیکونی بوده و دارای مشخصاتی با وزن ۳۶۰ گرم و حجم ۲۸۰ میلی‌لیتر است. از این چسب جهت اتصال انواع مواد فلزی، پلاستیکی و شیشه و آینه می‌توان استفاده کرد. کاربری اصلی این چسب برای چسباندن آینه بوده که بدون ایجاد خوردگی برای آینه مناسب است. چسب سیلیکونی سوما فیکس فاقد حلال بوده و دارای قدرت چسبندگی بالاست. شما می‌توانید از این چسب برای سطوح پی‌وی‌سی نیز استفاده کنید. بسته‌بندی چسب سیلیکونی سوما فیکس به‌صورت سیلندری بوده و دارای انعطاف‌پذیری بسیار بالایی است. مقاومت در برابر فشار و دماهای بالای این محصول نیز بسیار عالی است.
۲۸۰-ML
Neutral Cure
Acetic-Free
Fast Curing
Anti UV
ANTI BACTERIAL
ECO FRIENDLY
NEUTRAL SILICONE SEALANT

چندکاره غیر اسیدی و فاقد استیک اسید می باشد. جهت درزگیر سیلیکونی خنثی یک محصول عالی سنتزی که باعث تغییر رنگ و خوردگی نمی شود و هنگام خشک شدن این محصول با رطوبت هوا استیک اسیدی آزاد نمی شود و بوی تند سرکه و اسید در محیط آزاد نمی شود.
۳۱۰-ML
Neutral Cure
Acetic-Free
Fast Curing
Anti UV
ANTI BACTERIAL
ECO FRIENDLY
NEUTRAL SILICONE SEALANT

چسب مخصوص آینه و آینه کاری (سیلیکونی)

هلندی

چسب مخصوص آینه Zettex – زتکس

«زتکس» (Zettex) نام شرکتی است که در زمینه‌ی تولید انواع چسب‌ها و درزگیرهای صنعتی و نیمه صنعتی فعالیت می‌کند. یکی از محصولات با کیفیت این شرکت که تحت عنوان مدل (Easy Silicon N) شناخته می‌شود، برای درزگیری انواع اتصالات در حمام، آشپزخانه و دیگر محیط‌های مرطوب کاربرد دارد. از این محصول می‌توان برای عایق‌بندی حوض و استخر و درزگیری در و پنجره نیز بهره برد. این چسب درزگیر سیلیکونی با فرمولاسیون جدید از عملکرد بسیار مطلوبی برخوردار است. وزن این محصول ۳۷۷ گرم و حجم آن ۳۱۰ میلی‌لیتر است. در ساختار این محصول از سیلیکون استفاده شده که با توجه به مقاومت بسیار زیادی که در برابر اشعه‌ی UV از خود نشان می‌دهد به راحتی می‌تواند عمل درزگیری چسباندن شیشه و آینه . چوب. پلاستیک و غیره بصورتی دایمی استفاده می گردد را در و پنجره و نمای بیرونی ساختمان انجام دهد. همچنین قابل ذکر است این محصول دارای خاصیت الاستیکی و انعطاف‌پذیری مناسبی است که باعث می‌شود در دراز مدت خاصیت خود را از دست ندهد و دچار ترک‌خوردگی نشود.

۳۱۰-ML
Neutral Cure
Acetic-Free
Fast Curing
Anti UV
ANTI BACTERIAL
NEUTRAL SILICONE SEALANT

چسب مخصوص آینه و آینه کاری (سیلیکونی)

ترکیه ایی

چسب مخصوص آینه Techno Fix – تکنو فیکس

چسب آینه سیلیکونی خواص و کاربردهای منحصر به فردی دارد. کاربرد اصلی چسب سیلیکونی چسباندن قطعات شیشه‌ای به هم است ولی این چسب، چسبندگی خوبی به کاشی، سرامیک، PVC، آلومینیوم، مس و استیل نیز دارد. چسب سیلیکونی در برابر اشعه uv نیز مقاوم است و خاصیت خود را از دست نمی‌دهد. چسب سیلیکونی «Techno Fix» «تکنو فیکس» تحت عنوان مدل (TF-670) موجود است. این محصول دارای ساختار تمام سیلیکونی بوده و دارای مشخصاتی با وزن ۳۳۷ گرم و حجم ۲۸۰ میلی‌لیتر است. از این چسب جهت اتصال انواع مواد فلزی، پلاستیکی و شیشه می‌توان استفاده کرد. کاربری اصلی این چسب برای چسباندن آینه بوده که بدون ایجاد خوردگی برای آینه مناسب است. چسب سیلیکونی تکنو فیکس فاقد حلال بوده و دارای قدرت چسبندگی بالاست. شما می‌توانید از این چسب برای سطوح پی‌وی‌سی نیز استفاده کنید. بسته‌بندی چسب سیلیکونی تکنو فیکس به‌صورت سیلندری بوده و دارای انعطاف‌پذیری بسیار بالایی است. مقاومت در برابر فشار و دماهای بالای این محصول نیز بسیار عالی است.

۲۸۰-ML
Powerful Adhesion

Highly Elastic

High Load Capacity

UV Resistant

Solvent-Free

۱۰۰% Silicone

چسب مخصوص آینه و آینه کاری (سیلیکونی)

آلمانی

چسب مخصوص آینه Sista – سیستا

چسب سیلیکون سیستا از بهترین چسب های صنعتی بازار می باشد .چسب سیلیکون یا همان چسب آکواریوم برای آبندی وسایل . بستن درز ها . چسباندن شیشه و آینه . چوب. پلاستیک و غیره بصورتی دایمی استفاده می گردد. چسب سیلیکون سیستا مربوط به برند معروف هنکل میباشد که محصول کشور آلمان است. از ویژگی های مثبت این محصول آلمانی که آن را نسبت به محصولات دیگر متمایز کرده است می توان به سرعت چسبیدن . غلظت و فشردگی . ضد قارچ بودن و دوام و استقامت چسب سیستا اشاره کرد این محصول دربرابر امواج قدرتمند اشعه‌ی فرابنفش مقاوم بوده و تغییرات دمایی در بازه‌ی منفی ۲۰ تا مثبت ۱۲۰ درجه‌ی سانتی‌گراد اثری روی کیفیت آن نمی‌گذارد کیفیت آلمانی ضامن کار شما خواهد بود.

۲۸۰-ML
Powerful Adhesion

Highly Elastic

High Load Capacity

UV Resistant

Solvent-Free

۱۰۰% Silicone

Scan the code
Call - تماس